Serwis replik Poligon "Twierdza Dobczyce" Organizacja imprez Forum Klubu
Register  |  Login
22 September, 2020  
Imprezy ASG
Minimize

Organizujemy imprezy Airsoft na komercyjnych terenach zaprojektowanych i wybudowanych przez nas, takich jak: Poligon "Twierdza" w Dobczycach, czy Poligon "Letnoga" w Antolce koło Miechowa.

 

Jesteśmy również w stanie zorganizować zabawę na wybranym przez Was terenie/obiekcie na obszarze Małopolski. Jeśli wiecie coś o jakimś ciekawym miejscu (stary PGR, rujny budynku, zamku :)) lub jeśli sami posiadacie takowe, chętnie zorganizujemy tam strzelankę. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie, ciekawe propozycje. W tym celu prosimy o wcześniejszy (co najmniej tydzień wcześniej) kontakt z nami w celu uzgodnienia szczegółów. Najpierw jednak, musimy obejrzeć takie miejsce i zobaczyć czy w ogóle nadaje się do zorganizowania na nim wojny. Chodzi tu głównie o względy bezpieczeństwa tj. wszelkiego rodzaju niebezpieczne przedmioty, dziury, wątpliwej wytrzymałości stropy, wystające druty itp. Jeśli wszystko jest ok. dobieramy scenariusz, który najlepiej pasuje do tego miejsca i zapraszamy do zabawy.

 

Oczywiście sami posiadamy też kilka sprawdzonych miejsc na terenie Małopolski. Organizujemy imprezy dla osób prywatnych, jak i dla firm (wystawiamy faktury VAT). Posiadamy własny sprzęt (repliki, mundury, maski), który pozwala nam zorganizować imprezę dla 40 osób (przy większej ilości osób prosimy o kontakt, minimum 2 tygodnie wcześniej).

 

Organizowane przez nas strzelanki wplecione zostają w ciekawe scenariusze, które dodają klimatu całej zabawie i wymagają od graczy poza kondycją fizyczną przede wszystkim pomysłowości, kreatywności, jak również uruchomienia wyobraźni. Naszym celem jest dostarczenie solidnej porcji rozrywki osobom chcącym ciekawie spędzić czas w doborowym towarzystwie, za przyzwoitą cenę.

  Minimize
  • Jeśli jesteś człowiekiem, który ceni sobie uczciwosć i rywalizację fair-play.
  • Jeżeli poszukujesz świetnej zabawy i niezapomnianej przygody.
  • Chcesz poprawić kondycję fizyczną i rozładować napięcie?
  • Chcesz nawiązać nowe, ciekawe znajomości?

Dobrze trafiłeś...

Zagrać z nami może każdy, kto ma ukończone 18 lat (ew. 16 za pisemną zgodą rodzica/opiekuna) i kto zapoznał się z regulaminem rozgrywek, prawem ASG oraz podpisał oświadczenie o odpowiedzialności cywilnej (wzór dostępny na naszej witrynie: Oświadczenie uczestnika gry oraz Oświadczenie rodzica /opiekuna)

ASG jest zabawą, w którą najlepiej jest bawić się w gronie znajomych, ludzi których się dobrze zna i darzy zaufaniem. Kulki wystrzeliwane z replik ASG nie pozostawiają żadnych śladów na ubraniu, dlatego zasada fair-play jest tu najważniejsza. Z doświadczenia wiemy, że zabawa w gronie znajomych, niesie ze sobą mniej sytuacji "kontrowersyjnych" (nieczystych zagrań czy nie przyznawania sie do trafień). Może dlatego, że koledzy potrafią sobie wszystko szybko wyjaśnić. Może jeśli są wobec siebie uczciwi w życiu, to i w grze tak jest, a może... odpowiecie sobie sami na to pytanie :). Dlatego zachęcamy do tworzenia własnych ekip. Zasady zgłaszania się są określone poniżej.

Jeśli chcesz z nami zagrać:

  • zarejestruj się, wejdź na nasze FORUM i weź udział w dyskusji aby umówić się na konkretny termin z innymi graczami (zalecane dla singli lub małych grup),
  • lub wypełnij formularz zgłoszeniowy (prosimy o podanie w nim numeru telefonu do kontaktu, interesującego Cię miejsca i terminu gry oraz ilości osób jakie ze sobą weźmiesz), po czym czekaj na maila lub/i telefon od nas. Podamy Ci wszystkie potrzebne informacje: scenariusze (do zapoznania się), dokumenty oraz uzgodnimy dogodny termin walki.
  • lub skontaktuj się z nami telefonicznie.
Google+